Sıkça Sorulan Sorular

 

Neden Tahtakale Spot’tan Alışveriş Yapmalıyım?

Online alışveriş mağazamız meyve,sebze’den şarküteriye, kozmetik’den deterjana zengin ürün çeşidi ile uygun fiyatları ve güler yüzlü personeli ile kaliteyi uzaklarda aramayın diyerek alışverişlerinizi adresinize kadar getirmektedir.

Neden Üye Olmalıyım?

Tahtakale Spot Sanal Markete üye olduğunuzda, Tahtakale Spot Sanal market’te düzenlenen tüm kampanya, indirim ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Tahtakale Sanal market siparişlerinizin tamamlanması için sizden istenen iletişim bilgileri,teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgileri her defasında yeniden yazmak zorunda kalmazsınız. Tahtakale Spot Sanal Market’ten daha önce yaptığınız siparişleri görebilir favori ürün listenizi hazırlayıp daha hızlı sipariş oluşturmanıza size yardımcı olur.

Nasıl Üye Olabilirim?

Tahtakale Spot Sanal Market’e üye değilseniz GİRİŞ YAP menüsünden e-posta adresinizi yazarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve üyelik formunu doldurduktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ürün/Ürünleri nasıl iade edebilirim?

Kapıda yapılan ödeme seçeneklerinden birini seçtiyseniz iade etmek istediğiniz ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir. İade ürün ve ürünleri daha sonra teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde TAHTAKALE SPOT mağazalarından değiştirebilirsiniz.

Siparişlerden hizmet bedeli alınmakta mıdır?

100 TL. ve 500 TL. arası siparişlerinizde 13.50TL. hizmet bedeli alınmaktadır. 500 TL. ve üzeri alışverişlerinizde teslimat ücretsizdir. Minimum sipariş verme limiti ve ücretsiz teslimat limiti bazı bölgelerde değişiklik gösterebilir. Sepet ekranında gerekli bilgilendirme yazıları çıkmaktadır.

www.tahtakalespot.com dan Yemek Kartları ile ödeme yapılamamaktadır. Yemek Kartları ile sadece mağazada ödeme yapılabilmektedir. 

Siparişim Neden Eksik Geldi?

Yoğun talepten dolayı sipariş verdiğiniz ürün stoğu geçici olarak anlık tükenmiş olabiliyor. Ürün bulunmadığı için teslim edilemeyen ürünler faturanıza yansıtılmamaktadır. Siparişiniz hazırlanırken olmayan ürünler için alternatif ürün tercihinde bulunduysanız alternatif ürüne ait tutar yansıtılıp, siparişlerinizde sadece size teslim edilen ürünlerin tutarı çekilir.

Sipariş Tutarı ve Fatura Tutarı arasında neden fark var?

Siparişi oluşturduğunuz andaki sipariş tutarı, gramaj farklılıkları, stokta olmayan ürün ya da alternatif verilen ürünler nedeniyle sipariş tutarınız ve fatura tutarı arasında fark bulunabilir. Verdiğiniz siparişlerde, kredi kartınızdan sadece size teslim edilen ürünlerin tutarı çekilir.

Siparişimi İptal Edebilir miyim?

 

 

Siparişinizi teslimat saatinden 1 saat öncesine kadar Tahtakale Spot Mobil Uygulama'mız ya da internet sitemizdeki sipariş sonlandırma ekranından iptal edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı